OGO-conferentie bijna vol. Wil je er nog bij zijn, wees dan snel!

Rienkje van der EijndenNieuws

= NOG 25 PLEKKEN BESCHIKBAAR = INSCHRIJVING SLUIT OP 15 JANUARI = PAK JE KANS EN WEES ERBIJ =

Op 16 maart 2022 is het zover: dan ontmoeten wetenschap en onderwijspraktijk elkaar op de tweejaarlijkse OGO conferentie in de Reehorst in Ede. Deze keer sluiten wij ons aan bij de aandacht voor het thema lezen.

In het hele onderwijsveld dringt het besef door dat lezen meer zou moeten zijn dan de leesles uit de methode. Leesplezier, het lezen van authentieke teksten, een krachtige leeromgeving en kennis van de wereld om je heen zijn van belang.

Binnen OGO hebben we daar al jarenlange ervaring mee. Vakoverstijgend onderwijs, rijke teksten, lezen en schrijven verbonden aan spelend en onderzoekend de wereld leren kennen: daarvan krijgen kinderen zin in lezen. Zowel de stevige wetenschappelijke basis, als hoe dit betekenisvolle leesonderwijs vorm krijgt in de praktijk komen op de OGO conferentie aan de orde.

Een afwisselend programma met plenaire delen, boeiende workshops en een inspirerend ontmoetingsplein maken deze conferentie het bezoeken waard!

Wil jij er ook bij zijn? Wacht dan niet te lang, en schrijf je in voor de laatste plekjes. We zijn bijna uitverkocht!

Kijk op deze pagina voor meer informatie en de link naar het aanmeldformulier.