Schrijf je nu in voor de OGO-conferentie

Rienkje van der EijndenActiviteiten, Nieuws

Op 16 maart 2022 is het zover: dan ontmoeten wetenschap en onderwijspraktijk elkaar op de tweejaarlijkse OGO conferentie. Deze keer sluiten wij ons aan bij de aandacht voor het thema lezen. In het hele onderwijsveld dringt het besef door dat lezen meer zou moeten zijn dan de leesles uit de methode. Leesplezier, het lezen van authentieke teksten, een krachtige leeromgeving en kennis van de wereld om je heen zijn van belang. Binnen OGO hebben we daar al jarenlange ervaring mee. Vakoverstijgend onderwijs, rijke teksten, lezen en schrijven verbonden aan spelend en onderzoekend de wereld leren kennen: daarvan krijgen kinderen zin in lezen. Zowel de stevige wetenschappelijke basis, als hoe dit betekenisvolle leesonderwijs vorm krijgt in de praktijk komen op de OGO conferentie aan de orde. Een afwisselend programma met plenaire delen, boeiende workshops en een inspirerend ontmoetingsplein maken deze conferentie het bezoeken waard!

De inschrijving is zojuist geopend! Informatie over de workshops en de link naar het inschrijfformulier vind je op de pagina OGO-conferentie

Wacht niet te lang, want de belangstelling is groot!!