De wereld leren lezen

Rienkje van der EijndenActiviteiten

Dat is de titel van de OGO-conferentie 2022 en ook een beetje onze missie…

Goed leren lezen én blijven lezen, daar gaat het om. Dat lukt het best als kinderen ervaren dat lezen leuk en belangrijk is en dat je er wat aan hebt. Dat lukt als kinderen authentieke teksten mogen lezen en als lezen verbonden is aan het opdoen van kennis van de wereld, aan spelverhalen en aan het schrijven van eigen teksten. Leren lezen is dan geen vak apart! In het OGO weten we dat als geen ander.

Wil je ook weten hoe je dat in de praktijk vorm kunt geven? Ben je benieuwd naar de laatste wetenschappelijke inzichten op dit gebied? Wil je geïnspireerd worden en nieuwe ideeën opdoen voor je onderwijs? Of met vakgenoten in gesprek over onderwijs?

Op 16 maart 2022 is de Reehorst in Ede weer de plek waar wetenschap en praktijk elkaar ontmoeten en waar inzichten, kennis en ervaring worden gedeeld.

En natuurlijk kan deze conferentie ook op de NPO menukaart! Samen leren wij de wereld lezen en in elk geval de kinderen in onze scholen de wereld lezen.

Ben jij er ook bij? Vanaf nu lees je alles over de conferentie op https://www.ogo-vereniging.nl/ogo-conferentie/