Van Begin tot Eind; een thema in de bovenbouw.

Rienkje van der EijndenNieuws

We nemen jullie mee in de opbouw van ons OGO-thema in de bovenbouw; van het moment dat we gingen speeddaten met ouders tot aan de afsluitende beroepenmarkt. We laten jullie zien hoe wij ons hebben verdiept in de verschillende sectoren en beroepen en hoe de kinderen aan de nodige informatie zijn gekomen. Boeken lezen werd betekenisvol. Alles kreeg een doel.

Carina Bol en Jorinde Staal, bovenbouwleerkrachten, nemen je mee in hun werkwijze en laten zien hoe lezen (met begrip) betekenisvol wordt in de onderzoeksactiviteiten binnen het thema. Zij inspireren je voor onderzoek (begrijpend lezen) in de midden- en bovenbouw.

Nieuwsgierig? Schrijf je dan in voor deze workshop op de OGO-conferentie van 16 maart 2022 en maak tot 1 november gebruik van de vroegboekkorting.