Alweer een OGO school op de kaart!

Rienkje van der EijndenNieuws

Op deze feestelijke dag, de dag van de leraar, kunnen wij alweer de vierde OGO-school op de OGO-kaart zetten.

Welkom ABBS de Zuiderzee in Amsterdam!

Staat jouw OGO-school ook al op de kaart?

Nee, zorg dan dat jouw school snel lid wordt van de OGO Vereniging. Je komt dan niet alleen op de kaart, maar je profiteert ook van alle andere voordelen, zoals bijdragen aan de ontwikkeling van het concept en het opnieuw vestigen van een OGO-leerstoel, vier keer per jaar meerdere exemplaren van tijdschrift Zone in de bus en natuurlijk korting op je deelname aan de OGO-Conferentie.

Bovendien zorgen we met de OGO-kaart voor een actueel overzicht van de OGO-scholen in Nederland.

Waar wacht je nog op?

Voor informatie en inschrijven zie deze pagina.

En ga hier naar de OGO-kaart