Vacature: help jij bouwen op deze te starten OGO-school in Amsterdam-Noord? Kartrekker gezocht.

Rienkje van der EijndenNieuws

OGO-coördinator op een nieuw te starten OGO-school in Amsterdam-Noord

Informatie Vacature

Met ingang van 01-09-2022 zoeken we een collega die ervaring heeft met het coördineren van OGO-activiteiten en met het lesgeven op een OGO school. We zoeken naar jou, omdat we als school gaan verhuizen naar een nieuwe locatie en daar starten met een nieuw concept (OGO). Daar kunnen we jouw ervaring goed bij gebruiken. Je gaat met ons het concept uitwerken op onze school. Het gaat om ongeveer 3 dagen (meer of minder is in overleg ook mogelijk) waarbij lesgevende taken mogelijk tot het takenpakket zal behoren.

Nieuwsgierig?

Lees de hele vacature hier: Vacature OGOcoördinator .docx-2